Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikolajam nepieciešamā summa saziedota.

Diagnoze autisms ir liels izaicinājums gan ģimenei, gan pašam bērniņam. Nikolajam ir 3 gadi un viņam ir autisms.  Puisēns nerunā un pārsvarā dzīvo savā pasaulē, ir noslēgts un grūti veido komunikāciju ar līdzcilvēkiem. Nikolajam mamma uztraucas, ka zēns neatsaucas uz savu vārdu, sācis atteikties no dažādiem ēdieniem. Katra jauna lieta vai darbība Nikolajam var sagādāt lielu stresu un agresiju pret apkārtējiem.

Neskatoties uz ikdienas grūtībām, puisēns ir ļoti dzīvespriecīgs, mīļš un aktīvs. Ikdienā apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistentu un pēc pēcpusdienās dodas uz ABA terapijas nodarbībām Autisma centrā "Solis Augšup", kur zēnam ļoti patīk un ir labi rezultāti. Nikolajam ir izveidojusies laba sadarbība ar ABA speciālisti. Zēnam rekomendētas intensīvas nodarbības 3 reizes nedēļā gada garumā. Tam nepieciešami 3600 eiro. Nikolaja ģimene šobrīd nevar to atļauties un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Nikolajam!

Projekts ievietots portālā 04.02.2020

Projekts noslēgts 27.03.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Covid-19 palīdzības fonds

Dakteris Delfīns

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kušlim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

588 648.13 €