Follow us Today has already donated 60.00 €

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikolajam nepieciešamā summa saziedota.

Diagnoze autisms ir liels izaicinājums gan ģimenei, gan pašam bērniņam. Nikolajam ir 3 gadi un viņam ir autisms.  Puisēns nerunā un pārsvarā dzīvo savā pasaulē, ir noslēgts un grūti veido komunikāciju ar līdzcilvēkiem. Nikolajam mamma uztraucas, ka zēns neatsaucas uz savu vārdu, sācis atteikties no dažādiem ēdieniem. Katra jauna lieta vai darbība Nikolajam var sagādāt lielu stresu un agresiju pret apkārtējiem.

Neskatoties uz ikdienas grūtībām, puisēns ir ļoti dzīvespriecīgs, mīļš un aktīvs. Ikdienā apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistentu un pēc pēcpusdienās dodas uz ABA terapijas nodarbībām Autisma centrā "Solis Augšup", kur zēnam ļoti patīk un ir labi rezultāti. Nikolajam ir izveidojusies laba sadarbība ar ABA speciālisti. Zēnam rekomendētas intensīvas nodarbības 3 reizes nedēļā gada garumā. Tam nepieciešami 3600 eiro. Nikolaja ģimene šobrīd nevar to atļauties un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Nikolajam!

The Project is placed online on: 04.02.2020

Projekts noslēgts 27.03.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Milai Izinkēvičai

Palīdzība Aleksam Zemītim

Es apņemos

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

588 648.13 €