Seko mums Šodien saziedoti jau 10,694.29 €

Palīdzība Nikolai Pinčukai

Mērķis: rehabilitācija 2 gadus vecai meitenītei.
Gadā nepieciešami: 3676 lati.

Mazajai Nikolai ir bērnu cerebrālā trieka. Meitenīte ir kustīga, centīga, bet slimība traucē visu darīt pareizi.

 Neprot turēt karotīti, nevar satvert priekšmetus, pudelīti var noturēt nedaudz. Nikola nepareizi liek kreiso kājiņu, slikti darbojas labās rociņas pirksti. Rāpo četrrāpus, iet pie vienas rociņas turoties, bet ļoti nestabili.
Pati meitenīte rupjo barību  nekošļā, ēd tikai blenderētu vai šķidru. Reti saka dažus vārdus . Rāpojot labo rociņu pārsvarā liek kulaciņā.

Mazajai meitenītei ir nepieciešami rehabilitācijas kursi Latvijā. Regulāri ir jāsaņem fizioterapija, reitterapija, masāžas, ūdensterapija, jāapmeklē mikrologopēds.
Ģimene pati nevar sakrāt summu, kas nepiečiešama Nikolas ārstniecībai, tāpēc lūdz sabiedrības atbalstu.
 Gadā kopā nepieciešami 3676 lati.

 Projekts ievietots portālā: 25.11.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Arttu Mikael Airiainen

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 244.67 €