Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikolai nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzība nepieciešama burvīgai pusaudzei no Dobeles - Nikolai. Nikola ir dzīvespriecīga, smaidīga un ļoti stipra meitene. Pirms 13 gadiem viņa šajā pasaulē ieradās ļoti smagās un komplicētās dzemdībās. Nikola dzimšanas brīdī piedzīvoja skābekļa badu un galvā bija asinsizplūdums. Meitene no reģionālās slimnīcas tika pārvesta uz Rīgu, un ārsti ilgi cīnījās par viņas dzīvību. Nikola izdzīvoja, bet diagnoze, kas meitenei tika uzstādīta, ir uz mūžu. Nikolai ir cerebrālā trieka ar hipoksiski išēmisku galvas smadzeņu bojājumu un spastisku tetraparēzi. Tas nozīmē, ka viņai ir skartas abas rociņas, kājas un traucētas runas spējas. Nikolai ir parādījušās epilepsijas lēkmes, un medikamenti jālieto katru dienu un ilgstoši. Regulāra rehabilitācija ir Nikolas ikdiena, kā arī piedzīvotas vairākas smagas operācijas Vācijā un Čehijā. Viss šis ieguldītais darbs ir devis rezultātus, un Nikola pamazām var pārvietoties ar palīgierīci – rolatoru. Ikdienā Nikolai ir nepieciešama pastāvīga asistēšana un atbalsts.

Nikola šogad uzsāks mācības 7 klasē pēc speciālas apmācību programmas kopā ar asistentu, ar prieku dodas uz skolu, lai būtu kopā ar saviem vienaudžiem. Nikola ļoti pārdzīvo, jo šajā vecuma posmā ļoti vēlas sev apkārt draugus, kuru viņai ir ļoti maz. Nikolai ar arī ir ļoti netipiska ģimene, jo ikdienā par viņu rūpes ir uzņēmusies viņas omīte, jo tētis periodiski strādā ārzemēs, bet mamma ar gadiem arvien vairāk attālinās no meitas.

Nikola šobrīd ir sākusi ļoti strauji augt, un viņai ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija. Speciālisti rekomendē regulāras fizioterapijas, ergoterapijas, audiologopēda nodarbības, masāžas, osteopāta konsultācijas, Molli kostīma terapija un Geo gaitas robota nodarbības. Gada rehabilitācijai nepieciešami 6700 eiro un Nikolas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Nikolai sasniegt mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 23.09.2022

Projekts noslēgts 14.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €