Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Nikitam Pastuhovskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikitam nepieciešamā summa saziedota

Nikitam no Krāslavas ir 4 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms un runas aiztures traucējumi. Nikita dzima ļoti smagās dzemdībās un piedzīvojis lielu skābekļa badu. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autiskā spektra traucējumu dēļ, Nikitam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Nikita ļoti ātri sadusmojas, jo apkārtējie zēnu nesaprot, un tas rada puisēnam lielas emocijas. Zēns runā savā valodiņā, un, ja vēlas ko parādīt, izmanto rociņu, vai arī paņem mammas roku un norāda vajadzīgajā virzienā. Neskatoties uz visām zēna grūtībām, Nikita pārsvarā ir ļoti pozitīvs, enerģisks un aktīvs bērns.

Jau no mazotnes puisēns apmeklē dažādus speciālistus - ergoterapeitu, logopēdu, fizioterapeitu, masāžu. Divas reizes gadā Nikita apmeklē intensīvos rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā Vaivari. Mamma ļoti cer, ka ar laiku viņas dēls kļūs patstāvīgāks un spēs pats parūpēties par sevi. Speciālisti rekomendē ABA terapijas un audiologopēda nodarbības, kas ļoti palīdzētu zēna attīstības veicināšanā. ABA terapijas nodarbības nav valsts apmaksātas un ģimenei pašai jāatrod līdzekļi, lai tās apmaksātu. Nikitas ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām veselam gadam nepieciešami EUR 4320.

Ģimene ļoti lūdz mūsu palīdzību ziedojumu piesaistei, lai Nikita varētu apmeklēt šīs nodarbības. Kopā mēs varam palīdzēt! Palīdzēsim Nikitam!

Projekts ievietots portālā 29.03.2021

Projekts noslēgts 14.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Dakteris POGA

Palīdzība Vadimam Oleinikam

POGA uz riteņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €