Follow us Today has already donated 215.00 €

Palīdzība Nikitam Pastuhovskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikitam nepieciešamā summa saziedota

Nikitam no Krāslavas ir 4 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms un runas aiztures traucējumi. Nikita dzima ļoti smagās dzemdībās un piedzīvojis lielu skābekļa badu. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autiskā spektra traucējumu dēļ, Nikitam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Nikita ļoti ātri sadusmojas, jo apkārtējie zēnu nesaprot, un tas rada puisēnam lielas emocijas. Zēns runā savā valodiņā, un, ja vēlas ko parādīt, izmanto rociņu, vai arī paņem mammas roku un norāda vajadzīgajā virzienā. Neskatoties uz visām zēna grūtībām, Nikita pārsvarā ir ļoti pozitīvs, enerģisks un aktīvs bērns.

Jau no mazotnes puisēns apmeklē dažādus speciālistus - ergoterapeitu, logopēdu, fizioterapeitu, masāžu. Divas reizes gadā Nikita apmeklē intensīvos rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā Vaivari. Mamma ļoti cer, ka ar laiku viņas dēls kļūs patstāvīgāks un spēs pats parūpēties par sevi. Speciālisti rekomendē ABA terapijas un audiologopēda nodarbības, kas ļoti palīdzētu zēna attīstības veicināšanā. ABA terapijas nodarbības nav valsts apmaksātas un ģimenei pašai jāatrod līdzekļi, lai tās apmaksātu. Nikitas ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām veselam gadam nepieciešami EUR 4320.

Ģimene ļoti lūdz mūsu palīdzību ziedojumu piesaistei, lai Nikita varētu apmeklēt šīs nodarbības. Kopā mēs varam palīdzēt! Palīdzēsim Nikitam!

The Project is placed online on: 29.03.2021

Project completed 14.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Safe steps

Palīdzība Damiram Paeglem

Medical Massage

Offset your CO2 footprint

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 195.45 €