Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Nikitam Kormilo

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Nikitam nepieciešamā summa saziedota.

Ņikitam ir 7 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, piedzima pilnīgi vesels. Ņikita līdz divu gadu vecumam bija ļoti aktīvs, sportisks un dzīvespriecīgs zēns. Vēl līdz šim brīdim gan ģimenei, gan ārstiem ir palikusi liela mīkla par to, kas notika ar Ņikitu. Sākumā zēns sāka klibot, bet vēlāk pārstāja staigāt, nevarēja nosēdēt, pakustēties un nerunāja ne vārda. Ņikitas ķermeni pārņēma stīvums un spastika.  Tas viss notika 3 mēnešu laikā un vecākiem tas bija liels šoks. Puisēns nonāca slimnīcā, kur veica ārstēšanu un diagnostiku. Pēc mēneša slimnīcā parādījās pirmās kustības un Ņikita sāka lēnām atlabt, kaut ārstu prognozes nebija iepriecinošas. Ņikitam ir divus gadus jaunāks brālītis un kopā ar viņu puisēns sāka mācīties visu no jauna- rāpot, runāt, mazliet noturēties kājās. Mazais brālis bija Ņikitas lielais skolotājs. Ņikita ir ļoti gudrs, centīgs, skaisti zīmē un ar prieku izglītojas.

Ņikita līdz šim brīdim regulāri saņem rehabilitāciju un dažādas speciālistu konsultācijas, viņam ir izgatavotas speciālas ortozes, kas notur puisēnu uz kājām. Nesen arī tika veikta operācija zēna kājiņām. Zēnam ir ļoti nepieciešama intensīvā rehabilitācija vairākas reizes gadā un tam nepieciešami līdzekļi, kas šobrīd ģimenei pietrūkst. Zēnam rehabilitācijai nepieciešami EUR 3230.

Mums kopā jāpalīdz Ņikitam patstāvīgi nostāties uz savām kājiņām! Mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 19.04.2021

Projekts noslēgts 20.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzība Antonam Korņevam

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €