Follow us Today has already donated 15,624.58 €

Palīdzība Nikitam Kormilo

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Nikitam nepieciešamā summa saziedota.

Ņikitam ir 7 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, piedzima pilnīgi vesels. Ņikita līdz divu gadu vecumam bija ļoti aktīvs, sportisks un dzīvespriecīgs zēns. Vēl līdz šim brīdim gan ģimenei, gan ārstiem ir palikusi liela mīkla par to, kas notika ar Ņikitu. Sākumā zēns sāka klibot, bet vēlāk pārstāja staigāt, nevarēja nosēdēt, pakustēties un nerunāja ne vārda. Ņikitas ķermeni pārņēma stīvums un spastika.  Tas viss notika 3 mēnešu laikā un vecākiem tas bija liels šoks. Puisēns nonāca slimnīcā, kur veica ārstēšanu un diagnostiku. Pēc mēneša slimnīcā parādījās pirmās kustības un Ņikita sāka lēnām atlabt, kaut ārstu prognozes nebija iepriecinošas. Ņikitam ir divus gadus jaunāks brālītis un kopā ar viņu puisēns sāka mācīties visu no jauna- rāpot, runāt, mazliet noturēties kājās. Mazais brālis bija Ņikitas lielais skolotājs. Ņikita ir ļoti gudrs, centīgs, skaisti zīmē un ar prieku izglītojas.

Ņikita līdz šim brīdim regulāri saņem rehabilitāciju un dažādas speciālistu konsultācijas, viņam ir izgatavotas speciālas ortozes, kas notur puisēnu uz kājām. Nesen arī tika veikta operācija zēna kājiņām. Zēnam ir ļoti nepieciešama intensīvā rehabilitācija vairākas reizes gadā un tam nepieciešami līdzekļi, kas šobrīd ģimenei pietrūkst. Zēnam rehabilitācijai nepieciešami EUR 3230.

Mums kopā jāpalīdz Ņikitam patstāvīgi nostāties uz savām kājiņām! Mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 19.04.2021

Project completed 20.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Mūsu smaids ir mūsu spēks

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 355.98 €