Seko mums Šodien saziedoti jau 20,155.77 €

Palīdzība Nikitam Burijam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ņikitam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Ņikitam no Rīgas ir 5 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Aktīva un spraiga ir Ņikitas ikdiena, kurā iesaistīta ir arī puisēna ģimene. Visa ģimenes sadzīve ir pakārtota Ņikitas vajadzību nodrošināšanai. Puisēns ir ļoti haotisks, un ja nav ievērots viņa izstrādātais dienas režīms, var palikt dusmīgs un agresīvs. Dažkārt visa pasaule ap Ņikitu pārvēršas lielā haosā. Ņikita apmeklē bērnudārzu tikai dažas stundas dienā, bet pēc tam dodas uz ABA terapijas nodarbībām, lai mācītos jaunas prasmes un nostiprinātu apgūto. ABA terapija ir palīdzējusi, jo puisēns var pateikt dažus vārdus, spēj nedaudz vairāk koncentrēties. Brīvajā laikā puisēns labprāt zīmē, skatās bilžu grāmatas, interesējas par dzīvniekiem. Ņikita ar lielāko prieku vēlas dzīvnieciņus samīļot. Vienā no apmeklētajiem rehabilitācijas kursiem Vaivaros, Ņikita izmēģināja reitterapijas nodarbības. Pēc nodarbībām rezultāti bija iepriecinoši, jo puisēns ir mierīgs, līdzsvarots un labāk koncentrējas. Speciālisti rekomendē ūdens procedūras un peldēšanas nodarbības baseinā, kas gadā izmaksā EUR 2016. Ģimenei šobrīd nav šādu līdzekļu un viņiem nepieciešams mūsu atbalsts.

Palīdzēsim Ņikitam! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 19.01.2022

Projekts noslēgts 20.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Labas Ziņas*

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Zobu feja

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 866 656.77 €