Follow us Today has already donated 5,659.50 €

Palīdzība Nikitam Burijam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ņikitam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Ņikitam no Rīgas ir 5 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Aktīva un spraiga ir Ņikitas ikdiena, kurā iesaistīta ir arī puisēna ģimene. Visa ģimenes sadzīve ir pakārtota Ņikitas vajadzību nodrošināšanai. Puisēns ir ļoti haotisks, un ja nav ievērots viņa izstrādātais dienas režīms, var palikt dusmīgs un agresīvs. Dažkārt visa pasaule ap Ņikitu pārvēršas lielā haosā. Ņikita apmeklē bērnudārzu tikai dažas stundas dienā, bet pēc tam dodas uz ABA terapijas nodarbībām, lai mācītos jaunas prasmes un nostiprinātu apgūto. ABA terapija ir palīdzējusi, jo puisēns var pateikt dažus vārdus, spēj nedaudz vairāk koncentrēties. Brīvajā laikā puisēns labprāt zīmē, skatās bilžu grāmatas, interesējas par dzīvniekiem. Ņikita ar lielāko prieku vēlas dzīvnieciņus samīļot. Vienā no apmeklētajiem rehabilitācijas kursiem Vaivaros, Ņikita izmēģināja reitterapijas nodarbības. Pēc nodarbībām rezultāti bija iepriecinoši, jo puisēns ir mierīgs, līdzsvarots un labāk koncentrējas. Speciālisti rekomendē ūdens procedūras un peldēšanas nodarbības baseinā, kas gadā izmaksā EUR 2016. Ģimenei šobrīd nav šādu līdzekļu un viņiem nepieciešams mūsu atbalsts.

Palīdzēsim Ņikitam! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 19.01.2022

Project completed 20.09.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Palīdzība Borispoles slimnīcai

DOD PIECI 2022

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 738 283.20 €