Seko mums Šodien saziedoti jau 11,877.50 €

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nazarijam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Nazarijam drīz paliks 5 gadiņi, un puisēnam ir Dauna sindroms. Šīs diagnozes skartajiem bērniņiem bieži ir koordinācijas un līdzsvara traucējumi.

Mazajam ir Dauna sindroms, bet, neskatoties uz viņa diagnozi, puisēns ir ļoti sirsnīgs un maigs, katru dienu mācās ko jaunu. Viņa mīļākās nodarbes ir piramīdu likšana, spēšanās ar bumbu un ķert ziepju burbuļus. Vēl puisēns ļoti mīl mūziku, muzikālās rotaļlietas, jo tiklīdz izdzird mūziku, sāk kustēties līdzi un dejot. Kopā ar māsām cenšas spēlēt klavieres un vijoli un grib dziedāt līdzi mūzikas pavadījumam. Puisēns ir liels pētnieks un gatavs doties garās pastaigās, tomēr viņa muguriņa ir pārāk vāja un bieži vajag apsēsties.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, puisēns veselu gadu apmeklēja reitterapijas nodarbības, un rezultāti ir ļoti iepriecinoši. Mazais ir uzlabojis koordināciju, ātrāk spēj pārvietoties, un cenšas pats kāpt pa kāpnēm. Nazarija muguras muskulatūra ir nostiprinājusies. Reitterapijas nodarbības ir ļoti pozitīvi ietekmējušas puisēna psihi. Reitterapijas speciālists iesaka nodarbības turpināt. Ģimene un mazais Nazarijs lūdz mūsu atbalstu reitterapijas nodarbību nodrošināšanā 2x nedēļā visu gadu, kas kopā izmaksā EUR 3120.

Palīdzēsim kopā mazajam Nazarijam! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 07.07.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzi bērniem staigāt!

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 605 972.04 €