Seko mums Šodien saziedoti jau 35.00 €

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Nazarijam ir trīs gadiņi un puisēns dzīvo Rēzeknē. Mazajam ir Dauna sindroms, bet, neskatoties uz viņa diagnozi, puisēns ir ļoti sirsnīgs un maigs, katru dienu mācās ko jaunu. Viņa mīļākās nodarbes ir piramīdu likšana, spēšanās ar bumbu un ķert ziepju burbuļus. Vēl puisēns ļoti mīl mūziku, muzikālās rotaļlietas, jo tiklīdz izdzird mūziku sāk kustēties līdzi un dejot. Kopā ar māsām cenšas spēlēt klavieres un vijoli un grib dziedāt līdzi mūzikas pavadījumam. Puisēns ir liels pētnieks un gatavs doties garās pastaigās, tomēr viņa muguriņa ir pārāk vāja un bieži vajag apsēsties.

Speciālisti puisēnam rekomendē reitterapiju, jo tas būtiski uzlabotu un nostiprinātu muskuļus muguras daļā, uzlabotu koordināciju un pozitīvi ietekmētu Nazarija psihoemocionālo stāvokli. Nazarija vecāki cenšas izmantot katru iespēju, lai puisēns attīstītos un mācītos. Vēl vecāki ļoti rūpējas par puisēna māsiņām, kam arī ir daudz vajadzību un interešu. Ģimenei pietrūkst līdzekļu regulārām reiterapijas nodarbībām 3 reizes nedēļā, tāpēc viņi lūdz mūsu atbalstu. Vienas reiterapijas nodarbība izmaksā 20 eiro un Nazarijam nepieciešamas nodarbības 3 reizes nedēļā veselu gadu. Kopējā nepieciešamā summa ir 2880 eiro.

Mēs noteikti varam palīdzēt mazajam censonim! Kopā mums tas ir pa spēkam!

Projekts ievietots portālā 15.04.2020

Projekts noslēgts 10.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Grāmatu starts

Palīdzība Keitai Stomai

Palīdzība Maksimam Moisejevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

953 298.91 €