Follow us Today has already donated 15.00 €

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Nazarijam ir trīs gadiņi un puisēns dzīvo Rēzeknē. Mazajam ir Dauna sindroms, bet, neskatoties uz viņa diagnozi, puisēns ir ļoti sirsnīgs un maigs, katru dienu mācās ko jaunu. Viņa mīļākās nodarbes ir piramīdu likšana, spēšanās ar bumbu un ķert ziepju burbuļus. Vēl puisēns ļoti mīl mūziku, muzikālās rotaļlietas, jo tiklīdz izdzird mūziku sāk kustēties līdzi un dejot. Kopā ar māsām cenšas spēlēt klavieres un vijoli un grib dziedāt līdzi mūzikas pavadījumam. Puisēns ir liels pētnieks un gatavs doties garās pastaigās, tomēr viņa muguriņa ir pārāk vāja un bieži vajag apsēsties.

Speciālisti puisēnam rekomendē reitterapiju, jo tas būtiski uzlabotu un nostiprinātu muskuļus muguras daļā, uzlabotu koordināciju un pozitīvi ietekmētu Nazarija psihoemocionālo stāvokli. Nazarija vecāki cenšas izmantot katru iespēju, lai puisēns attīstītos un mācītos. Vēl vecāki ļoti rūpējas par puisēna māsiņām, kam arī ir daudz vajadzību un interešu. Ģimenei pietrūkst līdzekļu regulārām reiterapijas nodarbībām 3 reizes nedēļā, tāpēc viņi lūdz mūsu atbalstu. Vienas reiterapijas nodarbība izmaksā 20 eiro un Nazarijam nepieciešamas nodarbības 3 reizes nedēļā veselu gadu. Kopējā nepieciešamā summa ir 2880 eiro.

Mēs noteikti varam palīdzēt mazajam censonim! Kopā mums tas ir pa spēkam!

The Project is placed online on: 15.04.2020

Projekts noslēgts 10.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Mummy, I love you!

Gaisma mūsu brīvībai!

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

828 661.35 €