Seko mums Šodien saziedoti jau 2,061.53 €

Palīdzība Nataljai Jefanovai

Saņēmām skumjas ziņas, Natalja cīņu ar slimību ir zaudējusi. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei, tuviniekiem un draugiem. 

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Natālijai nozīmētas citas zāles. 

Nataljai ir 53 gadi, viņa dzīvo Ventspilī. Viņa jau 10 gadus strādā par apkopēju skolā. Kādā dienā viņa pamodās un viņas āda bija dzeltena. Pēc izmeklējumiem pie ārsta atklājās, ka viņai ir aizkuņģa dziedzera audzējs ar metastāzēm aknās. Tika sākta ārstēšana, taču vēzis atkal ir progresējis, tādēļ ārstu konsīlijs ir nozīmējis jaunas zāles Abroxane, kas var Nataļjai palīdzēt. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas. Viena mēneša kurss maksā 2084.88 eiro, 6 mēnešu ārstniecībai kopā nepieciešami 12509.28 eiro.

Nataļjai tādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. “Šīs zāles ir mana pēdējā cerība. Dzīve ir skaista un es gribu dzīvot!”, saka Natalja un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Nataljai!

 

Projekts ievietots portālā 21.05.2019

Projekts noslēgts 05.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 123.15 €