Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Natālijai Urtānei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo daļu summas Natālijai saziedoja privāti!

Natālijai no Rīgas ir 39 gadi. Viņa ir inženiere, bet pēdējos gadus viņa ir pilna laika māmiņa saviem 3 bērniem. Meitiņai ir 4 gadi, dēliem – 1 un 2 gadi, viens bērniņš ir invalīds. Jaunākā dēliņa gaidību laikā Natālijai izveidojās brūce uz krūts, kas bija krūts vēzis 0.stadijā. Savukārt pēc dēliņa piedzimšanas audzējs bija attīstījies jau līdz 3. stadijai.

Ārstu konsīlijs Natālijai ir nozīmējis kombinētu terapiju ar valsts apmaksātu medikamentu kombinācijā ar Pertuzumab, ko valsts neapmaksā. Ārsti teikuši, ka šāda zāļu kombinācija pie tāda vēža tipa dot ļoti labus ārstēšanas rezultātus un iespējas pilnībā vēzi uzveikt! Taču ik pēc pusotra mēneša vajadzīgi 3195,68 eiro, kopā vajadzīgas 10 devas. Šādu līdzekļu ģimenei nav. Natālija ir bērnu kopšanas atvaļinājumā, šobrīd strādā tikai vīrs. Natālija ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, sakot, ka bērniem ir vajadzīga dzīva un vesela mamma! Ir grūti un neērti prasīt palīdzību, bet nav citas iespējas.

Palīdzēsim Natālijai!

The Project is placed online on: 07.05.2021

Projekts noslēgts 21.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

As One Against Cancer

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 463.66 €