Follow us Today has already donated 296.00 €

Palīdzība Natālijai Miklāvai 2021

Natālija no Rīgas jau ceturto gadu sadzīvo ar smagu slimību – plaušu vēzis. Audzēju atklāja nejauši, profilakses nolūkos veicot plaušu rentgenu. Tur jau bija redzamas izmaiņas, kas liecināja par audzēju. Natālija ir ļoti pateicīga, ka ārsti reaģēja ļoti operatīvi un viņa visus šos gadus ir regulārā ārstu uzraudzībā.

Natālija ir pārcietusi plaušu operāciju un vairākas smagas ķīmijterapijas. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterapiju ar Osimertinib, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Ik mēnesi Natālijai nepieciešami 5436,54 eiro, gadu ilgam kursam 65 238,48 eiro. Tiek gatavots pieteikums Nacionālajam veselības dienestam individuālas kompensācijas saņemšanai. Pozitīvas atbildes gadījumā tas segs tikai nelielu daļu no summas, pārējā summa jāapmaksā saslimušajam pašam.

Natālija jau 40 gadus ir laulībā, ģimenē izaudzināta meita un sagaidīta brīnišķīga mazmeitiņa. Ģimene viņai ir liels atbalsts, tāpat arī draugi un kolēģi. Paralēli ārstniecībai Natālija iespēju robežās strādā. Viņa jau 15 gadus ir liela veikala vadītāja. Kolēģi viņu ļoti atbalsta un viņa to ļoti novērtē, sakot, ka tad jau laikam viņa ir kaut ko vērtīgu šai dzīvē ir paveikusi. Natālija sevi raksturo kā stipru cilvēku, tādēļ gatava par savu veselību cīnīties, īpaši zinot, ka apkārtējiem tas arī ir svarīgi!

Palīdzēsim Natālijai!

The Project is placed online on: 14.05.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Power generators for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 672 281.08 €