Seko mums Šodien saziedoti jau 995.00 €

Palīdzība Natālijai Bolbatei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Natālija ir panākusi vienošanos ar ražotāju par iespēju saņemt zāles bez maksas. Saziedotie līdzekļi ar ģimenes līdzfinansējumu tiks iegādāti vienai devai kamēr tiek gaidīts ražotāja atbalsts. 

Natālijai ir 53 gadi, ģimenē izaudzināti 2 dēli un sagaidīti 4 mazbērni. Natālijas darba gaitas saistītas ar medicīnu. 26 gadus Natālija strādāja Valsts asinsdonoru centrā, izstrādājot un realizējot informācijas tehnoloģiju un Asins dienesta attīstības projektus.  Jau 5 gadus Natālija strādā Bērnu slimnīcā ārstniecības procesu kvalitātes vadības nodaļā. Diemžēl šobrīd Natālija vairs nevar strādāt pilnu slodzi, pati vairs nevar vadīt automašīnu un skriet ar mazbērniem. Natālijas dzīvi ir pārvērtusi reta un smaga slimība Transtiretīna amiloidoze.

Slimība sākās ar kāju tirpšanu un nejūtīgumu, muskuļu vājumu, svara zudumu un nespēku. Šobrīd sieviete nespēj pati nostāvēt bez citu palīdzības, pārvietojas ar ratiņkrēslu, ar grūtībām tur karoti rokās. Nervu bojājumi ir slimības blakusefekts, kas traucē normāli strādāt kājām un rokām. Slimība bojā dzīvībai svarīgus orgānus - sirdi, aknas, nieres, galvas smadzenes un zarnu traktu.

Diemžēl slimība ir progresējoša, vienīgās zāles ir transtiretīna stabilizators Tafamidis, ko ārstu konsīlijs Natālijai ir nozīmējis lietot ilgstoši. Tas var apturēt slimības progresiju, uzlabot dzīves kvalitāti, novērst priekšlaicīgu nāvi un paildzināt dzīvi.  Viens medikamenta iepakojums 30 kapsulas ik mēnesi maksā  12 320 eiro. Šis medikaments ir tikai daļēji valsts apmaksāts. Nacionālais veselības dienests ik mēnesi apmaksās 1185.72 eiro, bet pašai Natālijai jāmaksā 11 134.27 eiro. Gadā kopā nepieciešami 133 611.28 eiro. Ar ģimenes atbalstu Natālijai jau iegādāti daži medikamentu iepakojumi. Tomēr ārstēšanai ilgtermiņā ģimenei līdzekļu nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Natālijai!

Projekts ievietots portālā 10.01.2019

Projekts noslēgts 15.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Guntai Odriņai

Palīdzība dzīvniekiem

POGA uz riteņiem

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

826 659.48 €