Follow us Today has already donated 0.00 €

Palīdzība Natālijai Bolbatei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Natālija ir panākusi vienošanos ar ražotāju par iespēju saņemt zāles bez maksas. Saziedotie līdzekļi ar ģimenes līdzfinansējumu tiks iegādāti vienai devai kamēr tiek gaidīts ražotāja atbalsts. 

Natālijai ir 53 gadi, ģimenē izaudzināti 2 dēli un sagaidīti 4 mazbērni. Natālijas darba gaitas saistītas ar medicīnu. 26 gadus Natālija strādāja Valsts asinsdonoru centrā, izstrādājot un realizējot informācijas tehnoloģiju un Asins dienesta attīstības projektus.  Jau 5 gadus Natālija strādā Bērnu slimnīcā ārstniecības procesu kvalitātes vadības nodaļā. Diemžēl šobrīd Natālija vairs nevar strādāt pilnu slodzi, pati vairs nevar vadīt automašīnu un skriet ar mazbērniem. Natālijas dzīvi ir pārvērtusi reta un smaga slimība Transtiretīna amiloidoze.

Slimība sākās ar kāju tirpšanu un nejūtīgumu, muskuļu vājumu, svara zudumu un nespēku. Šobrīd sieviete nespēj pati nostāvēt bez citu palīdzības, pārvietojas ar ratiņkrēslu, ar grūtībām tur karoti rokās. Nervu bojājumi ir slimības blakusefekts, kas traucē normāli strādāt kājām un rokām. Slimība bojā dzīvībai svarīgus orgānus - sirdi, aknas, nieres, galvas smadzenes un zarnu traktu.

Diemžēl slimība ir progresējoša, vienīgās zāles ir transtiretīna stabilizators Tafamidis, ko ārstu konsīlijs Natālijai ir nozīmējis lietot ilgstoši. Tas var apturēt slimības progresiju, uzlabot dzīves kvalitāti, novērst priekšlaicīgu nāvi un paildzināt dzīvi.  Viens medikamenta iepakojums 30 kapsulas ik mēnesi maksā  12 320 eiro. Šis medikaments ir tikai daļēji valsts apmaksāts. Nacionālais veselības dienests ik mēnesi apmaksās 1185.72 eiro, bet pašai Natālijai jāmaksā 11 134.27 eiro. Gadā kopā nepieciešami 133 611.28 eiro. Ar ģimenes atbalstu Natālijai jau iegādāti daži medikamentu iepakojumi. Tomēr ārstēšanai ilgtermiņā ģimenei līdzekļu nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Natālijai!

The Project is placed online on: 10.01.2019

Projekts noslēgts 15.02.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Elvja un Raivo Dauģu aprūpē

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Žannai Kušnerei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

62 073.91 €