Seko mums Šodien saziedoti jau 121.00 €

Palīdzība Modrim Frīdenbergam

Sirsnīgs paldies visiem ziedatājiem par palīdzību! Operācijai nepeiciešmā summa ir saziedota, 920 eiro segs apdrošināšana. Papildus saziedotie līdzekļi Modrim noderēs pēcoperācijas rehabilitācijai un ārstešanai.

Modrim no Rīgas ir 62 gadi, viņam ir sieva un divi pieauguši bērni, sagaidīts mazbērniņš. Modris ir gādīgs ģimenes cilvēks, vienmēr ir strādājis un bijis atbildīgs tēvs. Modris ir izpalīdzīgs, regulāri ziedojis asinis, ir goda asins donors. Tagad palīdzība nepieciešama viņam pašam.

Modris kopš jaunības ir bijis aizrautīgs auto, vēlāk arī moto sportists, organizējis sacensības, bijis dažādu klubu biedrs.  Šogad pašā vasaras vidū, moto kluba izbrauciena laikā, viņa motociklam plīsa priekšējā riepa, kas izraisīja smagu nelaimi. Sekas bija traģiskas. Smagi tika traumēti kakla skriemeļi, bija traucētas roku kustības, viņš nespēja pats staigāt. Tomēr, pēc ārstēšanās slimnīcā un rehabilitācijas kursa, viņš atguva spēju staigāt un, kustināt rokas, lai vismaz pats saviem spēkiem paēstu.

Taču pamazām situācija pasliktinājās, un pēdējā laikā Modris cieta stipras sāpes, kas neļāva naktīs gulēt, gaita kļuva nestabila, kāju un roku kustības arvien samazinājās. Mediķi, pie kuriem Modris vērsās, īsti nekādu risinājumu nepiedāvāja. Ģimene pieteicās uz vizīti ORTO klīnikā, kur tika nozīmēta magnētiskā rezonanse, kas atklāja šo sūdzību iemeslu un tika nolemts, ka situāciju var glābt tikai steidzama operācija. Mediķi norādījuši, ka katra diena var būt no svara, lai stāvoklis nekļūtu neatgriezenisks. Pretējā gadījumā Modris var kļūt par guļošu un pilnībā aprūpējamu cilvēku.

Ģimene to nav gatava pieļaut. Operācija privātajā klīnikā maksā 22 850 eiro. Ģimene paši ieguldījuši savus līdzekļus un iespēju robežās aizņēmušies naudu, taču pilnai operācijas apmaksai līdzekļu vēl aizvien trūkst 12800 eiro apmērā.  

Palīdzēsim Modrim!

Projekts ievietots portālā 03.10.2021

Projekts noslēgts 15.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

As One Against Cancer

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

DOD PIECI 2021

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 634 503.66 €