Follow us Today has already donated 15,809.58 €

Palīdzība Modrim Frīdenbergam

Sirsnīgs paldies visiem ziedatājiem par palīdzību! Operācijai nepeiciešmā summa ir saziedota, 920 eiro segs apdrošināšana. Papildus saziedotie līdzekļi Modrim noderēs pēcoperācijas rehabilitācijai un ārstešanai.

Modrim no Rīgas ir 62 gadi, viņam ir sieva un divi pieauguši bērni, sagaidīts mazbērniņš. Modris ir gādīgs ģimenes cilvēks, vienmēr ir strādājis un bijis atbildīgs tēvs. Modris ir izpalīdzīgs, regulāri ziedojis asinis, ir goda asins donors. Tagad palīdzība nepieciešama viņam pašam.

Modris kopš jaunības ir bijis aizrautīgs auto, vēlāk arī moto sportists, organizējis sacensības, bijis dažādu klubu biedrs.  Šogad pašā vasaras vidū, moto kluba izbrauciena laikā, viņa motociklam plīsa priekšējā riepa, kas izraisīja smagu nelaimi. Sekas bija traģiskas. Smagi tika traumēti kakla skriemeļi, bija traucētas roku kustības, viņš nespēja pats staigāt. Tomēr, pēc ārstēšanās slimnīcā un rehabilitācijas kursa, viņš atguva spēju staigāt un, kustināt rokas, lai vismaz pats saviem spēkiem paēstu.

Taču pamazām situācija pasliktinājās, un pēdējā laikā Modris cieta stipras sāpes, kas neļāva naktīs gulēt, gaita kļuva nestabila, kāju un roku kustības arvien samazinājās. Mediķi, pie kuriem Modris vērsās, īsti nekādu risinājumu nepiedāvāja. Ģimene pieteicās uz vizīti ORTO klīnikā, kur tika nozīmēta magnētiskā rezonanse, kas atklāja šo sūdzību iemeslu un tika nolemts, ka situāciju var glābt tikai steidzama operācija. Mediķi norādījuši, ka katra diena var būt no svara, lai stāvoklis nekļūtu neatgriezenisks. Pretējā gadījumā Modris var kļūt par guļošu un pilnībā aprūpējamu cilvēku.

Ģimene to nav gatava pieļaut. Operācija privātajā klīnikā maksā 22 850 eiro. Ģimene paši ieguldījuši savus līdzekļus un iespēju robežās aizņēmušies naudu, taču pilnai operācijas apmaksai līdzekļu vēl aizvien trūkst 12800 eiro apmērā.  

Palīdzēsim Modrim!

The Project is placed online on: 03.10.2021

Project completed 15.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Palīdzība Lienei Romanovskai

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Klusais eņģelītis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 540.98 €