Seko mums Šodien saziedoti jau 79,339.12 €

Palīdzība Miroslavam Safronovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Miroslavam nepieciešamā summa saziedota.

Miroslavs ir rīdzinieks, un viņam ir 6 gadi. Zēnam trīs gadu vecumā tika uzstādīta ļoti nopietna un smaga diagnoze – autisms. Miroslavs vēl joprojām nerunā un nespēj būt patstāvīgs, viņam visu laiku ir nepieciešams atbalsts no līdzcilvēkiem. Miroslavs ir aktīvs bērns – viņam patīk doties pastaigās, pētīt dabu, rotaļāties un pētīt grāmatas ar smalkiem zīmējumiem. Zēns ir vienīgais bērns ģimenē, un viņu audzina mamma viena pati. Mammai ir ļoti daudz un smagi jāstrādā, lai nodrošinātu savam dēlam visas nepieciešamās ikdienas vajadzības un attīstošās nodarbības. Speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabotu viņa pašapkalpošanās un komunikācijas prasmes, kā arī palīdzētu zēna mammai labāk izprast diagnozi autisms un sniegt gan praktisku, gan emocionālu atbalstu. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 2880 eiro un Miroslava mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Miroslavam apmeklēt tik ļoti nepieciešamās ABA terapijas nodarbības! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 12.04.2022

Projekts noslēgts 07.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Irinai Bērziņai

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 037 487.14 €