Follow us Today has already donated 1,275.00 €

Palīdzība Miroslavam Safronovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Miroslavam nepieciešamā summa saziedota.

Miroslavs ir rīdzinieks, un viņam ir 6 gadi. Zēnam trīs gadu vecumā tika uzstādīta ļoti nopietna un smaga diagnoze – autisms. Miroslavs vēl joprojām nerunā un nespēj būt patstāvīgs, viņam visu laiku ir nepieciešams atbalsts no līdzcilvēkiem. Miroslavs ir aktīvs bērns – viņam patīk doties pastaigās, pētīt dabu, rotaļāties un pētīt grāmatas ar smalkiem zīmējumiem. Zēns ir vienīgais bērns ģimenē, un viņu audzina mamma viena pati. Mammai ir ļoti daudz un smagi jāstrādā, lai nodrošinātu savam dēlam visas nepieciešamās ikdienas vajadzības un attīstošās nodarbības. Speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabotu viņa pašapkalpošanās un komunikācijas prasmes, kā arī palīdzētu zēna mammai labāk izprast diagnozi autisms un sniegt gan praktisku, gan emocionālu atbalstu. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 2880 eiro un Miroslava mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Miroslavam apmeklēt tik ļoti nepieciešamās ABA terapijas nodarbības! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 12.04.2022

Project completed 07.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Valdai Tračumai

Emociju stāsts

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 863.83 €