Seko mums Šodien saziedoti jau 741.76 €

Palīdzība Miroslavam Safronovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Miroslavam ir 3 gadiņi un tikai nesen diagnosticēts autisms. Jau kopš dzimšanas, puisēns ir aktīvs un smaidīgs, tomēr līdz pat divu gadu vecumam viņš neskatījās vecākiem acīs, nekoncentrējās uz lietām, nereaģēja uz savu vārdu, neattīstījās valoda, ne arī pašaprūpes iemaņas. Zēns arī neizrāda interesi par rotaļlietām.

Vecāki vairāk nekā gadu apmeklēja dažādus speciālistus, līdz pērnā gada nogale tika uzstādīta diagnoze autisms. Ārsti ir rekomendējuši intensīvo ABA terapijas kursu, kura izmaksas mēnesī 980 eiro. Pēc intensīvā kursa, terapija jāturpina 3 reizes nedēļā, katra nodarbība izmaksas 25 eiro.

Lai arī Miroslavam ir 3 gadi, viņa valodas prasmes nesasniedz gada veca bērna valodas prasmes. Bērnudārzu zēns neapmeklē, ar vienaudžiem sadarbība neveidojas. Zēnam ir samazināts jūtīgums pret sāpēm, Miroslavs gandrīz nemaz neraud, ja sasitas.

Miroslavs ģimenē ir pirmais bērniņš, un vecāki ļoti cer, ka zēns izaugs par patstāvīgu, mīļu un saprotošu cilvēku, bet bez līdzcilvēku atbalsta tas nav iespējams.

Lai Miroslavs saņemtu ABA terapiju, gadā nepieciešami 2780 eiro:

  • Intensīvais ABA kurss: 980 eiro
  • ABA pamatprogramma 72 reizes: 3 stundas x 25 eiro, 1800 eiro

Palīdzēsim Miroslavam!

Projekts ievietots portālā 04.03.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Namiņš bērniem

POGA uz riteņiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 182 950.63 €