Follow us Today has already donated 1,088.71 €

Palīdzība Miroslavam Safronovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Miroslavam ir 3 gadiņi un tikai nesen diagnosticēts autisms. Jau kopš dzimšanas, puisēns ir aktīvs un smaidīgs, tomēr līdz pat divu gadu vecumam viņš neskatījās vecākiem acīs, nekoncentrējās uz lietām, nereaģēja uz savu vārdu, neattīstījās valoda, ne arī pašaprūpes iemaņas. Zēns arī neizrāda interesi par rotaļlietām.

Vecāki vairāk nekā gadu apmeklēja dažādus speciālistus, līdz pērnā gada nogale tika uzstādīta diagnoze autisms. Ārsti ir rekomendējuši intensīvo ABA terapijas kursu, kura izmaksas mēnesī 980 eiro. Pēc intensīvā kursa, terapija jāturpina 3 reizes nedēļā, katra nodarbība izmaksas 25 eiro.

Lai arī Miroslavam ir 3 gadi, viņa valodas prasmes nesasniedz gada veca bērna valodas prasmes. Bērnudārzu zēns neapmeklē, ar vienaudžiem sadarbība neveidojas. Zēnam ir samazināts jūtīgums pret sāpēm, Miroslavs gandrīz nemaz neraud, ja sasitas.

Miroslavs ģimenē ir pirmais bērniņš, un vecāki ļoti cer, ka zēns izaugs par patstāvīgu, mīļu un saprotošu cilvēku, bet bez līdzcilvēku atbalsta tas nav iespējams.

Lai Miroslavs saņemtu ABA terapiju, gadā nepieciešami 2780 eiro:

  • Intensīvais ABA kurss: 980 eiro
  • ABA pamatprogramma 72 reizes: 3 stundas x 25 eiro, 1800 eiro

Palīdzēsim Miroslavam!

The Project is placed online on: 04.03.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Viktorijai Ivanovai

Palīdzība Maksimam Moisejevam

Palīdzība Dzintrai Treimanei

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 067 219.42 €