Seko mums Šodien saziedoti jau 3,802.81 €

Palīdzība Mironam Tupitcyn

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mironam nepieciešamā summa saziedota.

Mirons ir aktīvs un dzīvespriecīgs puisēns, kuram ir 3 gadiņi. Pēc dzimšanas Mirona attīstība noritēja labi un tikai pēc viena gadiņa sasniegšanas un pirmo solīšu speršanas, vecāki pamanīja, ka viss nenotiek labi. Mirons, staigājot zaudēja līdzsvaru, viņam trūka aizsargreakciju, un viņš krita uz aizmuguri. Ar katru dienu Mirons arvien vairāk sāka staigāt uz pirkstgaliem, un šobrīd 3 gadu vecumā puisēns staigā tikai uz pirkstgaliem. Mironam ir noteikta diagnoze – spastiska diplēģija.

Katru dienu kopā ar Mironu ir viņa mamma, kas puisēnu pieskata un cenšas palīdzēt ikdienas gaitās. Mamma ir tuvākais cilvēks, kas balsta dēliņu brīžos, kad viņš zaudē līdzsvaru un krīt. Lai kā gribētos kritiena brīžos palikt apakšā mīkstu spilventiņu, tomēr kritieni nereti notiek un mazais sasitas. Mirons šobrīd nevar apmeklēt bērnudārzu, jo viņam grūti koncentrēties, puisēns ātri sagurst un viņa pārvietošanās var būt traumatiska ik mirkli. Katru dienu, kamēr tētis ir darbā Mirons ar mammu cenšas darīt visu iespējamo, lai apgūtu jaunas zināšanas – viņam patīk lasīt grāmatas, risināt mīklas un dziedāt. Mirons ļoti vēlas pats iemācīties braukt ar velosipēdu, skriet kopā ar saviem vienaudžiem, nodarboties ar sportu un blēņoties. Mirons gaida to dienu, kad varēs kopā ar citiem bērniem apmeklēt bērnudārzu. Speciālisti Mironam rekomendē regulāru un intensīvu rehabilitāciju, kas kopā gadam izmaksā EUR 3915, bet par cik vienīgais apgādnieks ģimenē ir tētis, tad šobrīd ģimenei jālūdz mūsu atbalsts. Palīdzēsim kopā piepildīt Mirona sapņus. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 08.06.2021

Projekts noslēgts 13.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Aijā žūžū!

Palīdzība Vasilisai Ļubimovai

Auklīte svarīgiem dzīves mirkļiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 418 029.31 €