Follow us Today has already donated 14,652.58 €

Palīdzība Mironam Tupitcyn

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mironam nepieciešamā summa saziedota.

Mirons ir aktīvs un dzīvespriecīgs puisēns, kuram ir 3 gadiņi. Pēc dzimšanas Mirona attīstība noritēja labi un tikai pēc viena gadiņa sasniegšanas un pirmo solīšu speršanas, vecāki pamanīja, ka viss nenotiek labi. Mirons, staigājot zaudēja līdzsvaru, viņam trūka aizsargreakciju, un viņš krita uz aizmuguri. Ar katru dienu Mirons arvien vairāk sāka staigāt uz pirkstgaliem, un šobrīd 3 gadu vecumā puisēns staigā tikai uz pirkstgaliem. Mironam ir noteikta diagnoze – spastiska diplēģija.

Katru dienu kopā ar Mironu ir viņa mamma, kas puisēnu pieskata un cenšas palīdzēt ikdienas gaitās. Mamma ir tuvākais cilvēks, kas balsta dēliņu brīžos, kad viņš zaudē līdzsvaru un krīt. Lai kā gribētos kritiena brīžos palikt apakšā mīkstu spilventiņu, tomēr kritieni nereti notiek un mazais sasitas. Mirons šobrīd nevar apmeklēt bērnudārzu, jo viņam grūti koncentrēties, puisēns ātri sagurst un viņa pārvietošanās var būt traumatiska ik mirkli. Katru dienu, kamēr tētis ir darbā Mirons ar mammu cenšas darīt visu iespējamo, lai apgūtu jaunas zināšanas – viņam patīk lasīt grāmatas, risināt mīklas un dziedāt. Mirons ļoti vēlas pats iemācīties braukt ar velosipēdu, skriet kopā ar saviem vienaudžiem, nodarboties ar sportu un blēņoties. Mirons gaida to dienu, kad varēs kopā ar citiem bērniem apmeklēt bērnudārzu. Speciālisti Mironam rekomendē regulāru un intensīvu rehabilitāciju, kas kopā gadam izmaksā EUR 3915, bet par cik vienīgais apgādnieks ģimenē ir tētis, tad šobrīd ģimenei jālūdz mūsu atbalsts. Palīdzēsim kopā piepildīt Mirona sapņus. Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 08.06.2021

Project completed 13.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

For mums with special children

Twitter convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 383.98 €