Seko mums Šodien saziedoti jau 451.00 €

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai un Nikolajam nepieciešamā summa saziedota.

Mila un Nikolajs ir brālis un māsa no Daugavpils, un abiem ir uzstādīta diagnoze autisms. Milai ir desmit gadi, un Nikolajam ir septiņi gadi. Mamma bērnus audzina viena, un katra diena viņai ir liels izaicinājums, jo nevar vienus atstāt ne uz mirkli. Mammai jāpalīdz apģērbties, paēst, jānodrošina droša un bērniem piemērota vide. Milai un Nikolajam lielas grūtības sagādā pārvietošanās ar sabiedrisko transportu, kā arī atrašanās trokšņainās vietās. Bērniem nepieciešama nemainīga un sakārtota ikdienas rutīna. Mammai nav iespējas strādāt algotu darbu, jo lielākā dienas daļa paiet, aprūpējot savus bērnus.

Mila un Nikolajs nerunā, viņiem ir grūti atrast kontaktu ar saviem vienaudžiem, grūtības apgūt jaunas iemaņas un prasmes. Bērnu speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt, Montesori terapijas nodarbības un pastāvīgas audiologopēda nodarbības, lai attīstītu bērnu runas prasmes. Šīs nodarbības ir dārgas un mamma viena audzinot trīs bērnus nespēj par tām samaksāt un lūdz mūsu atbalstu. Gadam kopā nepieciešami 11 520 eiro.

Palīdzēsim Nikolajam un Milai! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.09.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vadimam Muraško

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi Pogai izaugt!

POGA uz riteņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

84 219.23 €