Follow us Today has already donated 50.00 €

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai un Nikolajam nepieciešamā summa saziedota.

Mila un Nikolajs ir brālis un māsa no Daugavpils, un abiem ir uzstādīta diagnoze autisms. Milai ir desmit gadi, un Nikolajam ir septiņi gadi. Mamma bērnus audzina viena, un katra diena viņai ir liels izaicinājums, jo nevar vienus atstāt ne uz mirkli. Mammai jāpalīdz apģērbties, paēst, jānodrošina droša un bērniem piemērota vide. Milai un Nikolajam lielas grūtības sagādā pārvietošanās ar sabiedrisko transportu, kā arī atrašanās trokšņainās vietās. Bērniem nepieciešama nemainīga un sakārtota ikdienas rutīna. Mammai nav iespējas strādāt algotu darbu, jo lielākā dienas daļa paiet, aprūpējot savus bērnus.

Mila un Nikolajs nerunā, viņiem ir grūti atrast kontaktu ar saviem vienaudžiem, grūtības apgūt jaunas iemaņas un prasmes. Bērnu speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt, Montesori terapijas nodarbības un pastāvīgas audiologopēda nodarbības, lai attīstītu bērnu runas prasmes. Šīs nodarbības ir dārgas un mamma viena audzinot trīs bērnus nespēj par tām samaksāt un lūdz mūsu atbalstu. Gadam kopā nepieciešami 11 520 eiro.

Palīdzēsim Nikolajam un Milai! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 11.09.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Iļjam Perminovam

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

73 417.21 €