Seko mums Šodien saziedoti jau 15.00 €

Palīdzība Milai Izinkēvičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai nepieciešamā summa saziedota.

Mila ir ļoti gaidīts un lolots bērniņš ģimenē. Šogad Milai apritēs 4 gadi un meitenītei ir diagnosticēts bērnības autisms. Mila šobrīd vēl nerunā un nespēj komunicēt ar saviem vecākiem un vienaudžiem.

Pirmos divus gadus meitenīte bija ļoti nemierīga, daudz raudāja, slikti gulēja un nepieņēmās svarā. Pirmo dzīves gadu ģimeni satrauca, ka mazā Mila nekad nesmaidīja. Tika apmeklēti neskaitāmi speciālisti, taču noskaidrot, kādēļ bērns ir tik nemierīgs, neviens no speciālistiem atbildēt nespēja. Tikai nesen meitenītei tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Milas vecāki nemitīga iegulda lielas pūles, lai meitiņai sniegtu vislabāko aprūpi, izglītošanos un attīstības iespējas.

Mila regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabo bērna attīstību un paralēli izglīto, un atbalsta vecākus darbam ar bērnu, kam ir autisms. Meitenītei rekomendēts intensīvs ABA terapijas kurss, tam nepieciešami 1185.85 eiro. Milas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mums Milai jāpalīdz! Mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 26.05.2020

Projekts noslēgts 30.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Inesei Aļošinai

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 661.35 €