Follow us Today has already donated 15.00 €

Palīdzība Milai Izinkēvičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai nepieciešamā summa saziedota.

Mila ir ļoti gaidīts un lolots bērniņš ģimenē. Šogad Milai apritēs 4 gadi un meitenītei ir diagnosticēts bērnības autisms. Mila šobrīd vēl nerunā un nespēj komunicēt ar saviem vecākiem un vienaudžiem.

Pirmos divus gadus meitenīte bija ļoti nemierīga, daudz raudāja, slikti gulēja un nepieņēmās svarā. Pirmo dzīves gadu ģimeni satrauca, ka mazā Mila nekad nesmaidīja. Tika apmeklēti neskaitāmi speciālisti, taču noskaidrot, kādēļ bērns ir tik nemierīgs, neviens no speciālistiem atbildēt nespēja. Tikai nesen meitenītei tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Milas vecāki nemitīga iegulda lielas pūles, lai meitiņai sniegtu vislabāko aprūpi, izglītošanos un attīstības iespējas.

Mila regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabo bērna attīstību un paralēli izglīto, un atbalsta vecākus darbam ar bērnu, kam ir autisms. Meitenītei rekomendēts intensīvs ABA terapijas kurss, tam nepieciešami 1185.85 eiro. Milas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mums Milai jāpalīdz! Mēs to varam!

The Project is placed online on: 26.05.2020

Projekts noslēgts 30.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsts Ralfam Kalniņam

For mums with special children

Grāmatu starts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

828 661.35 €