Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Mihailam Orlovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mihailam nepieciešamā summa ir saziedota.

Mihailam no Aizkraukles ir 6 gadi. 4 gadu vecumā puisēnam diagnosticēja autismu. Šī diagnoze ir ļoti sarežģīta un dažkārt ir grūti aprakstīt, ar kādām emocijām saskaras gan pats bērns, gan viņa vecāki. Mihails ir ļoti jūtīgs bērns – viņš neļauj sev pieskarties, viņam grūti komunicēt ar apkārtējiem un viņa vienaudžiem. Puisēna emocijas sit augstu vilni, kad telpā ir sveši un nezināmi cilvēki. Tādos brīžos no mīļa un labsirdīga puisēna izlaužas milzu emociju un agresijas vilnis. Mihaila vecākiem tika rekomendēts uzsākt ABA terapijas nodarbības. Ārpus Rīgas ir ļoti grūti atrast piemērotu terapiju, bet vecāki atrada ABA terapijas speciālisti Jēkabpilī un uzsāka puisēna terapiju. Neskatoties, ka jāmēro garš ceļš uz terapiju, ir būtiski uzlabojies Mihaila komunikāciju prasmju līmenis, uzlabojušās runas prasmes un sadarbība ar apkārtējiem. Tas ļoti iepriecina un silda sirdi Mihaila vecākiem. Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt, bet tam nepieciešami lieli līdzekļi, kas puisēna ģimenei šobrīd ļoti pietrūkst. Mihaila ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 4340 eiro.

Palīdzēsim kopā Mihailam!

 

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Projekts noslēgts 08.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Bērniem ar autismu

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €