Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Mihailam Orlovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mihailam nepieciešamā summa ir saziedota.

Mihailam no Aizkraukles ir 6 gadi. 4 gadu vecumā puisēnam diagnosticēja autismu. Šī diagnoze ir ļoti sarežģīta un dažkārt ir grūti aprakstīt, ar kādām emocijām saskaras gan pats bērns, gan viņa vecāki. Mihails ir ļoti jūtīgs bērns – viņš neļauj sev pieskarties, viņam grūti komunicēt ar apkārtējiem un viņa vienaudžiem. Puisēna emocijas sit augstu vilni, kad telpā ir sveši un nezināmi cilvēki. Tādos brīžos no mīļa un labsirdīga puisēna izlaužas milzu emociju un agresijas vilnis. Mihaila vecākiem tika rekomendēts uzsākt ABA terapijas nodarbības. Ārpus Rīgas ir ļoti grūti atrast piemērotu terapiju, bet vecāki atrada ABA terapijas speciālisti Jēkabpilī un uzsāka puisēna terapiju. Neskatoties, ka jāmēro garš ceļš uz terapiju, ir būtiski uzlabojies Mihaila komunikāciju prasmju līmenis, uzlabojušās runas prasmes un sadarbība ar apkārtējiem. Tas ļoti iepriecina un silda sirdi Mihaila vecākiem. Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt, bet tam nepieciešami lieli līdzekļi, kas puisēna ģimenei šobrīd ļoti pietrūkst. Mihaila ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 4340 eiro.

Palīdzēsim kopā Mihailam!

 

The Project is placed online on: 02.01.2024

Project completed 08.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Help in Emergency Situations

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

For Oncology Patients

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €