Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Palīdzība Mihailam Fainveicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mihailam nepieciešamā summa saziedota.

Septiņgadnieks Mihails mācās 2.klasē, ir talantīgs un intelektuāli attīstīts zēns. Mihails apmeklē dažādus interešu pulciņus skolā un mācās arī P. Jurjāna mūzikas skolas sitaminstrumentu klasē.

Neskatoties uz savu intelektuālo attīstību, Mihails  no saviem vienaudžiem atpaliek fiziskā ziņā. Zēns pārsvarā darbojas tikai ar labo roku un staigājot, liek kreiso kāju uz pirkstgaliem. Mihails piedzima ar ķeizargrieziena palīdzību. Uzreiz pēc piedzimšanas puisēnam tika atklāts asins izplūdums galvas smadzeņu abu sānu vēderiņos.  Aptuveni gada vecumā Mihailam tika uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, kreisās puses spastiska hemaparēze.

Kopš agrīna vecuma Mihaila dzīvesveids ir regulāras rehabilitācijas. Pateicoties ieguldītajam darbam, zēna fiziskais stāvoklis uzlabojās, tomēr katru gadu, kad bērns sāk strauji augt, rehabilitācijas sasniegumi pazūd un darbs jāsāk no jauna.

Novērtējot bērna esošo veselības stāvokli rehabilitācijas centrā “Poga”, Mihailam tika sastādīts intensīvs rehabilitācijas kurss. Iespējams, regulāra terapija dos iespēju uz laiku atlikt muskuļu pagarināšanas operāciju vai vispār izvairīties no tās.

19 dienu rehabilitācijas kursa laikā Mihailam paredzēts Therasuit 3 nodarbību kurss, GEO gaitas robota nodarbības, ergoterapija, neirologa konsultācija. Kursa kopējās izmaksas 2625 eiro.

Ģimene no saviem līdzekļiem ikdienā apmaksā masāžas, fizioterapijas un peldēšanas nodarbības, mūzikas nodarbības.

Palīdzēsim Mihailam!

Projekts ievietots portālā 24.07.2017

Projekts noslēgts 21.08.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Dakteris POGA

Palīdzība Matīsam Līmanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

809 831.60 €