Seko mums Šodien saziedoti jau 5,451.91 €

Palīdzība Melikai Voicišai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Melikai nepieciešamā summa ir saziedota.

Melika ir ģimenē jaunākais bērniņš, gaidīts un mīlēts. Diemžēl dzemdības bija ļoti smagas un tas atstāja iespaidu uz meitenītes veselību.  Melikai ir bērnu cerebrālā trieka. Ārstu prognozes bija biedējošas un bezcerīgas, bet vecāki nepadevās.

Ģimene daudz ir ieguldījusi meitiņas rehabilitācijā un panākusi to, ka Melikai ir tikai kustību traucējumi un viņa apmeklē vispārizglītojošo bērnudārzu, septembrī uzsāks obligāto pirmsskolas programmas apguvi. Viņa ļoti priecājās par iespēju būt kopā ar citiem bērniem. 

Melikai ir pieci gadi, un viņa staigā ar rollatora palīdzību. Šo gadu laikā meitene regulāri apmeklē fizioterapeitu, divas reizes gadā iziet rehabilitācijas kursus, vienu reizi ir operētas kājas. Arī mājās Melika darbojas, tētis ir izgatavojis īpašu trenažieri un zviedru sienu.

Lai Melika varētu sākt staigāt bez palīglīdzekļa, nepieciešamas īpašas ortozes, ko iespējams izgatavot pie viena no Baltijā labākajiem tehniskajiem ortopēdiem Sander Sirp. Ortopēds ir piekritis izgatavot tieši Melikai piemērotas cietās pēdas – potītes ortozes un piemeklēt atbilstošus apavus katrai sezonai.  Ģimene daudz iegulda meitiņas ikdienas rehabilitācijā, tāpēc ortožu un apavu iegādei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Kopā nepieciešamā palīdzība ir 2150.13 eiro.

Palīdzēsim Melikai!

Projekts ievietots portālā 10.07.2019

Projekts noslēgts 19.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Programma AVANTI

Gaisma mūsu brīvībai!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Agatai Tretjakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 137 678.00 €