Follow us Today has already donated 5,146.91 €

Palīdzība Melikai Voicišai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Melikai nepieciešamā summa ir saziedota.

Melika ir ģimenē jaunākais bērniņš, gaidīts un mīlēts. Diemžēl dzemdības bija ļoti smagas un tas atstāja iespaidu uz meitenītes veselību.  Melikai ir bērnu cerebrālā trieka. Ārstu prognozes bija biedējošas un bezcerīgas, bet vecāki nepadevās.

Ģimene daudz ir ieguldījusi meitiņas rehabilitācijā un panākusi to, ka Melikai ir tikai kustību traucējumi un viņa apmeklē vispārizglītojošo bērnudārzu, septembrī uzsāks obligāto pirmsskolas programmas apguvi. Viņa ļoti priecājās par iespēju būt kopā ar citiem bērniem. 

Melikai ir pieci gadi, un viņa staigā ar rollatora palīdzību. Šo gadu laikā meitene regulāri apmeklē fizioterapeitu, divas reizes gadā iziet rehabilitācijas kursus, vienu reizi ir operētas kājas. Arī mājās Melika darbojas, tētis ir izgatavojis īpašu trenažieri un zviedru sienu.

Lai Melika varētu sākt staigāt bez palīglīdzekļa, nepieciešamas īpašas ortozes, ko iespējams izgatavot pie viena no Baltijā labākajiem tehniskajiem ortopēdiem Sander Sirp. Ortopēds ir piekritis izgatavot tieši Melikai piemērotas cietās pēdas – potītes ortozes un piemeklēt atbilstošus apavus katrai sezonai.  Ģimene daudz iegulda meitiņas ikdienas rehabilitācijā, tāpēc ortožu un apavu iegādei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Kopā nepieciešamā palīdzība ir 2150.13 eiro.

Palīdzēsim Melikai!

The Project is placed online on: 10.07.2019

Projekts noslēgts 19.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cerību gaisma Evelīnai Kozuļinai

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Atbalsts melanomas pacientiem

Friends Scholarship

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 137 373.00 €