Seko mums Šodien saziedoti jau 2,960.11 €

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Matvejam ir 16 gadi, un puisim ir smaga diagnoze – epilepsija, autiska spektra traucējumi un smaga garīgā atpalicība. Ikdienā Matvejs apmeklē speciālo skolu, ļoti mīl mūziku, ir ļoti draudzīgs un pozitīvs zēns. Tomēr realitāte ir cita un puiša ikdiena ir ļoti smaga, jo epilepsijas lēkmes atkārtojas no 3-5 reizēm dienā, nereti pat biežāk. Smagākas lēkmes ilgst līdz pat 2 stundām, bet vieglākas lēkmes pat vairākas reizes dienā uz dažām sekundēm. Katra šāda lēkme apstādina puiša attīstību, un Matveja spēki ir izsmelti līdz vakaram un puisis cieš no ļoti smagām galvassāpēm. Mamma ļoti pārdzīvo, jo redz kā viņas dēls cieš sāpes, bet nespēj viņai to pateikt, jo viņš nerunā. Mamma ir izmēģinājusi dažādas zāles un hormonu terapijas, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus. Lai Matvejs spētu dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, kļūtu kaut nedaudz patstāvīgāks - neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 21 000 eiro.

Mamma Matveju audzina viena, un šāda summa ir ārkārtīgi liela, lai to spētu samaksāt. Mamma vēršas pie mums ar palīdzības lūgumu saziedot šim stimulatotoram, lai Matvejam un viņa ģimenei atvieglotu ikdienu! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.10.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andai Kivlišai

Cilvēkos ir spēks!

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 124.31 €