Follow us Today has already donated 2,960.11 €

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Matvejam ir 16 gadi, un puisim ir smaga diagnoze – epilepsija, autiska spektra traucējumi un smaga garīgā atpalicība. Ikdienā Matvejs apmeklē speciālo skolu, ļoti mīl mūziku, ir ļoti draudzīgs un pozitīvs zēns. Tomēr realitāte ir cita un puiša ikdiena ir ļoti smaga, jo epilepsijas lēkmes atkārtojas no 3-5 reizēm dienā, nereti pat biežāk. Smagākas lēkmes ilgst līdz pat 2 stundām, bet vieglākas lēkmes pat vairākas reizes dienā uz dažām sekundēm. Katra šāda lēkme apstādina puiša attīstību, un Matveja spēki ir izsmelti līdz vakaram un puisis cieš no ļoti smagām galvassāpēm. Mamma ļoti pārdzīvo, jo redz kā viņas dēls cieš sāpes, bet nespēj viņai to pateikt, jo viņš nerunā. Mamma ir izmēģinājusi dažādas zāles un hormonu terapijas, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus. Lai Matvejs spētu dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, kļūtu kaut nedaudz patstāvīgāks - neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 21 000 eiro.

Mamma Matveju audzina viena, un šāda summa ir ārkārtīgi liela, lai to spētu samaksāt. Mamma vēršas pie mums ar palīdzības lūgumu saziedot šim stimulatotoram, lai Matvejam un viņa ģimenei atvieglotu ikdienu! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 02.10.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help the animals

Uzzināt vairāk

Fulfil a child's dream!

Aijā žūžū!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 124.31 €