Seko mums Šodien saziedoti jau 10,041.67 €

Palīdzība Matīsam Parcānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Matīsam nepieciešamā summa saziedota.

Matīss ir 18 gadus jauns jaunietis. Matīsa stāsts ir īpašs, jo  viņš  piedzima priekšlaicīgi un skābekļa trūkums izraisīja galvas smadzeņu bojājumus. Ārstu uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka un viņam traucētas daudzas organisma funkcijas. Viņam ir grūtības ar uztveri, staigāšanu, viņš nerunā. Jaunietim vajadzīga pastāvīga asistēšana pašaprūpē, pastāvīgs atbalsts un klātbūtne.

Matīss arī regulāri saņem rehabilitācijas pakalpojumus, lai veicinātu jaunas iemaņas un noturētu sasniegtos rezultātus, būtu sabiedrībā. Rehabilitācijas apmeklējumi kopā ar ģimenei Matīsam ir patīkams notikums viņa ikdienā un uzlabo viņa garastāvokli.

Matīsa rehabilitācijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 2470 un ģimene lūdz mūs atbalstu.

Iepriecināsim Matīsu un padarīsim viņa ikdienu gaišāku un aktīvāku! Kopā  mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.03.2021

Projekts noslēgts 29.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība dzīvniekiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 122 376.72 €