Seko mums Šodien saziedoti jau 5,005.03 €

Palīdzība Matīsam Balsim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Matīsam nepieciešamā summa saziedota.

4 gadus vecais Matīss no Skrundas ir īpašs bērniņš. Puisēnam ir autiskā spektra traucējumi, un viņa ikdiena ir daudz citādāka, nekā citiem vienaudžiem. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Matīss visu pagājušo gadu ir apmeklējis ABA terapijas nodarbības ar ļoti labiem rezultātiem. Matīsam ir mazinājušās agresijas lēkmes, vieglāk uzvilkt apģērbu un ir zudušas šausmīgās bailes no sētā esošajiem bērziem, sāk parādīties jauns vārdu krājums. Matīss cenšas pieņemt jaunus izaicinājumus - pagaršot jaunus ēdienus, aplūkot un pieskarties jaunām lietām. Lielākais palīgs Matīsam ir mazākais brālītis, no kura Matīss katru dienu mācās kaut ko jaunu.

Ikdiena Matīsam paiet specializētajā bērnudārzā, bet pēcpusdienas un vakari paiet nodarbībās – ABA terapija, ergoterapija, logopēda un Montesori terapijas nodarbības. Speciālisti Matīsiņam iesaka turpināt ABA terapijas nodarbības un gadam nepieciešami 1920 eiro. Ģimenē vienīgais apgādnieks ir tētis un Matīsa aprūpei ir lieli izdevumi. Ģimene lūdz mūsu atbalstu dēliņa ABA terapijas nodarbībām.

Palīdzēsim kopā Matīsam!

Projekts ievietots portālā 13.06.2022

Projekts noslēgts 28.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Palīdzība Inai Baurdai

Palīdzība Arinai Bulanei

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 832.81 €