Follow us Today has already donated 205.00 €

Palīdzība Matīsam Balsim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Matīsam nepieciešamā summa saziedota.

4 gadus vecais Matīss no Skrundas ir īpašs bērniņš. Puisēnam ir autiskā spektra traucējumi, un viņa ikdiena ir daudz citādāka, nekā citiem vienaudžiem. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Matīss visu pagājušo gadu ir apmeklējis ABA terapijas nodarbības ar ļoti labiem rezultātiem. Matīsam ir mazinājušās agresijas lēkmes, vieglāk uzvilkt apģērbu un ir zudušas šausmīgās bailes no sētā esošajiem bērziem, sāk parādīties jauns vārdu krājums. Matīss cenšas pieņemt jaunus izaicinājumus - pagaršot jaunus ēdienus, aplūkot un pieskarties jaunām lietām. Lielākais palīgs Matīsam ir mazākais brālītis, no kura Matīss katru dienu mācās kaut ko jaunu.

Ikdiena Matīsam paiet specializētajā bērnudārzā, bet pēcpusdienas un vakari paiet nodarbībās – ABA terapija, ergoterapija, logopēda un Montesori terapijas nodarbības. Speciālisti Matīsiņam iesaka turpināt ABA terapijas nodarbības un gadam nepieciešami 1920 eiro. Ģimenē vienīgais apgādnieks ir tētis un Matīsa aprūpei ir lieli izdevumi. Ģimene lūdz mūsu atbalstu dēliņa ABA terapijas nodarbībām.

Palīdzēsim kopā Matīsam!

The Project is placed online on: 13.06.2022

Project completed 28.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

Help Children Walk!

For Families with Disabled Children

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 185.45 €