Seko mums Šodien saziedoti jau 87.00 €

Palīdzība māsiņām Kirai un Arianai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arianai un Kirai nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams mazajām dvīņu meitenītēm Arianai un Kirai. Mazās pasaulē ieradās pirms 4 gadiem, krietni pirms noliktā laika un veselu mēnesi mācījās patstāvīgi elpot, ēst un dzīvot. Pirmajā gadā pēc dzimšanas meitenītes attīstījās atbilstoši savam vecumam, bet neilgi pēc gada vecuma vecāki sāka pamanīt, ka māsiņa Kira neatsaucas uz savu vārdiņu, neveidoja acu kontaktu un bija sajūta, ka mazulīte dzīvo savā pasaulē. Tika veiktas neskaitāmas pārbaudes, speciālistu apmeklējumi, testi, līdz tika uzstādītas diagnozes mazulītēm – Kirai diagnosticēja bērnības autismu un Arianai specifiskus attīstības traucējumus.

Neskatoties uz meitenīšu diagnozēm, viņas ir dzīvespriecīgas, aktīvas, atraktīvas un izdomu pārbagātas. Katru dienu abas ar prieku dodas uz bērnudārzu, bet pēc tā aktīvi apmeklē dažādas attīstošās nodarbības. Ar ziedotāju atbalstu meitenītes, apmeklējot ABA terapijas attīstošās nodarbības, ir sākušas runāt un ir būtiski uzlabojušās komunikācijas un sadarbības prasmes. Speciālisti saka, ka nodarbības nevajadzētu pārtraukt un jādodas uz priekšu. Māsiņām ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4160 eiro un speciālisti rekomendē Arianai Tomatis terapiju, kas izmaksā 750 eiro. Kopā nepieciešami EUR 4910.

Meitenīšu vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo ikdienas vajadzības māsiņām ir ļoti lielas.

Palīdzēsim Arianai un Kirai! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.12.2021

Projekts noslēgts 17.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Dastinam Robertam Pigožņam

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

162 272.92 €