Follow us Today has already donated 390.00 €

Palīdzība māsiņām Kirai un Arianai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arianai un Kirai nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams mazajām dvīņu meitenītēm Arianai un Kirai. Mazās pasaulē ieradās pirms 4 gadiem, krietni pirms noliktā laika un veselu mēnesi mācījās patstāvīgi elpot, ēst un dzīvot. Pirmajā gadā pēc dzimšanas meitenītes attīstījās atbilstoši savam vecumam, bet neilgi pēc gada vecuma vecāki sāka pamanīt, ka māsiņa Kira neatsaucas uz savu vārdiņu, neveidoja acu kontaktu un bija sajūta, ka mazulīte dzīvo savā pasaulē. Tika veiktas neskaitāmas pārbaudes, speciālistu apmeklējumi, testi, līdz tika uzstādītas diagnozes mazulītēm – Kirai diagnosticēja bērnības autismu un Arianai specifiskus attīstības traucējumus.

Neskatoties uz meitenīšu diagnozēm, viņas ir dzīvespriecīgas, aktīvas, atraktīvas un izdomu pārbagātas. Katru dienu abas ar prieku dodas uz bērnudārzu, bet pēc tā aktīvi apmeklē dažādas attīstošās nodarbības. Ar ziedotāju atbalstu meitenītes, apmeklējot ABA terapijas attīstošās nodarbības, ir sākušas runāt un ir būtiski uzlabojušās komunikācijas un sadarbības prasmes. Speciālisti saka, ka nodarbības nevajadzētu pārtraukt un jādodas uz priekšu. Māsiņām ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4160 eiro un speciālisti rekomendē Arianai Tomatis terapiju, kas izmaksā 750 eiro. Kopā nepieciešami EUR 4910.

Meitenīšu vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo ikdienas vajadzības māsiņām ir ļoti lielas.

Palīdzēsim Arianai un Kirai! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 02.12.2021

Projekts noslēgts 17.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Venitai Elerei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

180 886.88 €