Seko mums Šodien saziedoti jau 977.00 €

Palīdzība māsiņām Kirai un Arianai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kirai un Arianai nepieciešamā summa saziedota.

Kira un Ariana ir dvīņu māsiņas, kas pasaulē nākušas priekšlaicīgi- 34 grūtniecības nedēļā. Meitenītes veselu mēnesi nodzīvoja BKUS Gaiļezera slimnīcā, kur mācījās patstāvīgi ēst un dzīvot. Pirmo gadu meitenītes attīstījās atbilstoši savam vecumam, bet mazliet vēlāk ģimene sāka pamanīt, ka Kira nedzird, jo neatsaucās uz savu vārdiņu. Meitenīte tika aizvesta uz dzirdes pārbaudi, kuras laikā tika konstatēts, ka Kira dzird, bet ir uzvedības īpatnības- netiek veidots acu kontakts un viņa dzīvo savā pasaulē. Pārbaudīta tika arī Ariana, un dzirdes problēmas netika konstatētas. Ģimene apmeklēja daudzus speciālistus- neirologu, psihiatru, audiologopēdu un beidzot tika uzstādītas diagnozes- Kirai ir bērnības autisms, Arianai- jaukti specifiski attīstības traucējumi. Šobrīd māsiņām ir 3 gadiņi un abas joprojām nerunā.

Neskatoties uz nopietnajām diagnozēm- abas māsiņas ir atraktīvas, izdomas pilnas un ļoti aktīvas. Kira un Ariana katru dienu ar lielu prieku apmeklē bērnudārzu. Meitenītes regulāri apmeklē montessori, logopēda nodarbības un alternatīvās izglītības un uzvedības terapiju, kas dod lieliskus rezultātus un meitenes arvien vairāk spēj komunicēt ar citiem bērniem un pieaugušajiem. Regulāras nodarbības abām meitenēm mēnesī izmaksā 400 eiro, un vecākiem pietrūkst līdzekļu, lai to nodrošinātu. Kirai un Arianai kopā nepieciešami nodarbībām 2000 eiro.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu. Mums jāpalīdz!

 

Projekts ievietots portālā 25.05.2020

Projekts noslēgts 30.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artūram Višarenko

Piepildi bērniņa sapni!

Grāmatu starts

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

824 200.48 €