Follow us Today has already donated 997.00 €

Palīdzība māsiņām Kirai un Arianai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kirai un Arianai nepieciešamā summa saziedota.

Kira un Ariana ir dvīņu māsiņas, kas pasaulē nākušas priekšlaicīgi- 34 grūtniecības nedēļā. Meitenītes veselu mēnesi nodzīvoja BKUS Gaiļezera slimnīcā, kur mācījās patstāvīgi ēst un dzīvot. Pirmo gadu meitenītes attīstījās atbilstoši savam vecumam, bet mazliet vēlāk ģimene sāka pamanīt, ka Kira nedzird, jo neatsaucās uz savu vārdiņu. Meitenīte tika aizvesta uz dzirdes pārbaudi, kuras laikā tika konstatēts, ka Kira dzird, bet ir uzvedības īpatnības- netiek veidots acu kontakts un viņa dzīvo savā pasaulē. Pārbaudīta tika arī Ariana, un dzirdes problēmas netika konstatētas. Ģimene apmeklēja daudzus speciālistus- neirologu, psihiatru, audiologopēdu un beidzot tika uzstādītas diagnozes- Kirai ir bērnības autisms, Arianai- jaukti specifiski attīstības traucējumi. Šobrīd māsiņām ir 3 gadiņi un abas joprojām nerunā.

Neskatoties uz nopietnajām diagnozēm- abas māsiņas ir atraktīvas, izdomas pilnas un ļoti aktīvas. Kira un Ariana katru dienu ar lielu prieku apmeklē bērnudārzu. Meitenītes regulāri apmeklē montessori, logopēda nodarbības un alternatīvās izglītības un uzvedības terapiju, kas dod lieliskus rezultātus un meitenes arvien vairāk spēj komunicēt ar citiem bērniem un pieaugušajiem. Regulāras nodarbības abām meitenēm mēnesī izmaksā 400 eiro, un vecākiem pietrūkst līdzekļu, lai to nodrošinātu. Kirai un Arianai kopā nepieciešami nodarbībām 2000 eiro.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu. Mums jāpalīdz!

 

The Project is placed online on: 25.05.2020

Projekts noslēgts 30.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Aprūpe mājās

Palīdzība Guntai Odriņai

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

824 220.48 €