Seko mums Šodien saziedoti jau 3,477.00 €

Palīdzība Mārtiņam Ričardam Zvirbulim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mārtiņam Ričardam no Alūksnes novada ir 8 gadi. Zēns piedzima priekšlaikus un svēra vien nepilnus 2 kilogramus. Pirmos 4 dzīves mēnešus par puisēna dzīvību cīnījās ārsti, jo mazajam bija strutainais meningīts. Savos pirmajos dzīves mēnešos Mārtiņš pārcieta 4 smagas galvas operācijas. Puisēnam tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka un trīs gadus atpakaļ smagajai diagnozei pievienojās vēl viena diagnoze – epilepsija. Mārtiņš ir pilnībā aprūpējams bērns – viņš nestaigā un nerāpo, tomēr, neskatoties uz smagajām un sarežģītajām, diagnozēm vienmēr smaida un vēlas būt uzmanības centrā. Lai Mārtiņu varētu droši un ērti pārvadāt automašīnā, nepieciešams speciālais autosēdeklītis. Autosēdeklītis maksā 3410 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1500 eiro. Starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Mārtiņa vecākiem jau tā ikdienā ir ļoti lieli izdevumi, kas saistīti ar sava dēliņa aprūpi un tādēļ tie lūdz sabiedrības atbalstu. Mārtiņa autosēdeklītim nepieciešami 1910 eiro.

Palīdzēsim kopā Mārtiņam!

Projekts ievietots portālā 19.04.2023

Projekts noslēgts 27.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 160 080.59 €