Seko mums Šodien saziedoti jau 1,225.00 €

Palīdzība Martai Zeilišai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Martai nepieciešamā summa saziedota.

Martai no Rīgas ir 11 gadi. Mammai grūtniecība noritēja bez sarežģījumiem. Marta dzima 42 grūtniecības nedēļā, un nekas sākotnēji neliecināja, ka varētu būt sarežģījumi ar Martas veselību. Neilgi pēc dzimšanas meitenei bija paaugstināts muskuļu tonuss un vēlāk diagnosticēta difūza hipotonija un psihomotora attīstības aizture. Marta sāka noturēt savu galviņu un velties tikai ap gada vecumu, bet sēdēt meitene sāka tikai 5 gadu vecumā.

Šobrīd Marta ir pilnībā aprūpējama un kopjama, spēj pati pateikt nedaudzus vārdus, apmeklē specializēto skolu. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Marta regulāri apmeklē rehabilitācijas nodarbības, ko meitenīte gaida ar prieku un cītīgi savās iespēju robežās sadarbojas ar speciālistiem.

Marta dzīvo kopā ar savu mammu, vecmāmiņu un vectētiņu, kas par meiteni ļoti rūpējas un cenšas viņai nodrošināt visu iespējamo. Pirms dažiem mēnešiem Martas mamma zaudēja darbu, un šobrīd nespēj apmaksāt izdevumus par meitas rehabilitāciju.  Martas rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 3140. Kopā mums izdosies!

Palīdzēsim Martai!

Projekts ievietots portālā 05.05.2021

Projekts noslēgts 22.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Romanam Suhanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 039 962.14 €