Follow us Today has already donated 14,907.58 €

Palīdzība Martai Zeilišai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Martai nepieciešamā summa saziedota.

Martai no Rīgas ir 11 gadi. Mammai grūtniecība noritēja bez sarežģījumiem. Marta dzima 42 grūtniecības nedēļā, un nekas sākotnēji neliecināja, ka varētu būt sarežģījumi ar Martas veselību. Neilgi pēc dzimšanas meitenei bija paaugstināts muskuļu tonuss un vēlāk diagnosticēta difūza hipotonija un psihomotora attīstības aizture. Marta sāka noturēt savu galviņu un velties tikai ap gada vecumu, bet sēdēt meitene sāka tikai 5 gadu vecumā.

Šobrīd Marta ir pilnībā aprūpējama un kopjama, spēj pati pateikt nedaudzus vārdus, apmeklē specializēto skolu. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Marta regulāri apmeklē rehabilitācijas nodarbības, ko meitenīte gaida ar prieku un cītīgi savās iespēju robežās sadarbojas ar speciālistiem.

Marta dzīvo kopā ar savu mammu, vecmāmiņu un vectētiņu, kas par meiteni ļoti rūpējas un cenšas viņai nodrošināt visu iespējamo. Pirms dažiem mēnešiem Martas mamma zaudēja darbu, un šobrīd nespēj apmaksāt izdevumus par meitas rehabilitāciju.  Martas rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 3140. Kopā mums izdosies!

Palīdzēsim Martai!

The Project is placed online on: 05.05.2021

Project completed 22.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Zobu feja

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Palīdzība Borisam Akritovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 638.98 €