Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Markusam Murkunam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa ir saziedota.

Markusam no Bauskas šovasar paliks 10 gadi. Markusam ir smaga un komplicēta diagnoze - mikrodelēcijas sindroms. Zēnam ir nepieciešama 24/7 aprūpe, un viņš nespēj izdzīvot bez mammas palīdzības, kura ir uzņēmusies visas rūpes par savu dēliņu. Markuss lielāko dienas daļu pavada speciālajā manēžā - viņš ir kopjams, nestaigā, nerunā. Markusam ir rīšanas problēmas, un viņš var ēst  tikai blenderētu ēdienu ar mazu karotīti un šķidrumu uzņem ar šprici. Mamma Markusu vadā uz specializēto skolu. Markusa aprūpe ir atstājusi sekas arī uz mammas muguru, jo viņa ir pārcietusi operāciju un nedrīkst celt lielus smagumus.

Speciālisti ir ieteikuši Markusam vertikalizatoru – aktivitāšu galdu, kas būtiski atvieglotu gan Markusa, gan mammas ikdienu, jo varēs droši vertikalizēt dēliņu. Vertikalizatora izmaksas ir 7315 eiro, no kuriem valsts apmaksā 3388 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par vertikalizatoru- aktivitāšu galdu ir 3927 eiro. Markusa mamma vēršas pie mums pēc palīdzības.

Palīdzēsim Markusam un viņa mammai atvieglot ikdienu. Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.06.2024

Projekts noslēgts 18.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Švarcam

Palīdzība Daria Vaseho

Rūpju bērnu māmiņām

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €