Seko mums Šodien saziedoti jau 701.00 €

Palīdzība Markusam Kraščukam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa saziedota.

Markusam ir trīs gadi. Markusam ir diagnosticēts bērnības autisms un ģimene dara visu iespējamo, lai nodrošinātu savam dēlam labāko aprūpi un izglītošanos. Bērns ar autismu ir un paliks smags pārbaudījums ģimenei. Diemžēl Latvijas izglītības un medicīnas sistēma nespēj piedāvāt pilnvērtīgu atbalstu ne Markusam, ne viņa ģimenei. Lai sniegtu labāko terapiju savam bērnam ar autismu, ir vajadzīgi lieli līdzekļi un nepieciešama pastāvīga ABA terapija, lai atvieglotu dzīvi gan zēnam, gan ģimenei. Markusam ļoti nepieciešama pastāvīga terapija bez pārtraukumiem, lai mācītu socializēšanās prasmes, attīstītos un neatpaliktu no saviem vienaudžiem. Vecāki dara visu iespējamo, lai Markuss ar laiku varētu iekļauties sabiedrībā un socializētos. Markusa ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis, jo mammai ir patstāvīgi jābūt kopā ar dēlu un jāpalīdz viņam.

Markusam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 5 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 5929 eiro, lai bez pārtraukumiem veselu gadu apmeklētu ABA terapijas nodarbības.

Mēs kopā varam palīdzēt Markusa ģimenei, jo arī mūsu devīzei ir jābūt tādai kā puisēna ģimenei: “Māja, kur valda liela mīlestība- vienmēr ir vieta brīnumiem!” Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 06.08.2020

Projekts noslēgts 16.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Iļjam Perminovam

Palīdzība Vadimam Muraško

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Oļegam Dziemidovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

84 469.23 €