Seko mums Šodien saziedoti jau 3,125.34 €

Palīdzība Markam Kļaviņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Markam no Ikšķiles. Puisēnam septembrī paliks 7 gadi, un viņam ir dvīņumāsiņa. Dvīnīši bija ilgi gaidīti un loloti bērniņi saviem vecākiem. Kad Markam bija nepilni 2 gadiņi, ģimene pamanīja, ka Marka attīstībā ir manāmas problēmas un vecāki uzsāka garu un sarežģītu ceļu, lai noskaidrotu veselības problēmu iemeslu. Aptuveni 3,5 gadu vecumā Markam tika uzstādīta diagnoze – Bērnības autisms. Marks regulāri apmeklē dažādas attīstošās nodarbības un speciālistus. Ģimene dara visu iespējamo, lai Markam palīdzētu.

Markam līdz šim ļoti palīdzēja ABA terapija, ko puisēnam apmaksāja Bērnu slimnīcas fonds. Bet diemžēl sasniedzot 7 gadu slieksni, šo terapiju vairs nevar apmaksāt. Diemžēl ne valsts, ne pašvaldība atbalstu ABA terapijai nesniedz un viss gulstas uz ģimenes pleciem. Marka ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3360 eiro un puisēna ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Ikdienā Marks apmeklē bērnudārzu, ir ļoti aizrāvies ar vilcienu izpēti un ir ļoti aktīvs puisēns. Markam ir ļoti paveicies, jo blakus viņam ir dvīņumāsiņa, kas ir viņa lielākais draugs un atbalsta persona. Māsiņas gādība un rūpes ir lielākā Marka terapija. Būsim arī mēs Marka atbalsts un stiprais plecs!

Visi kopā mēs varam palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 30.08.2023

Projekts noslēgts 05.10.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 246.08 €